Zpohodlněte si svůj pobyt s Unis Dřevěnou židlí 00526!

Všichni si v době, kdy trávíme větší část dne doma, potřebujeme udělat pobyt v našem bytě či domě co nejpohodlnější a nejpříjemnější. Pokud hledáte něco, co Vám pomůže vytvořit klidné a útulné prostředí, rozhodně se podívejte na Dřevěnou židli 00526 od značky Unis, která je u nás k dispozici již nějakou dobu.

Provedení: Dřevěná přístavná stolička je vyrobená ze stoprocentního smrkového masivu. Nabízíme možnost objednání též v borovicovém masivu.

Tato židle je vyrobena z kvalitního smrkového masivu, což jí poskytuje pevnost a odolnost proti vnějším vlivům. Pro ty z Vás, kteří hledají něco jiného, nabízí značka Unis též provedení z borovicového masivu.

Dřevěná židle 00526

Stolička je vhodná do stylového selského interiéru nejen na chaty a chalupy.

Jedním z hlavních důvodů, proč si tuto židli zamilujete, bude fakt, že se hodí do různých typů interiérů. Je vhodná do stylového selského bydlení, na chaty a chalupy, ale zároveň se bude hodit i do moderního prostředí.

Kromě toho si budete moci vybrat z několika barev, které perfektně zapadnou do Vašeho interiéru.

Povrchová úprava: Židle je povrchově zakončena dekoračním voskem OSMO COLOR, který nechá vyniknout přirozenou kresbu dřeva. Dekorační transparentní vosky na židli odpuzují vodu a nečistoty, neobsahují žádné konzervační látky a jsou zdravotně nezávadné. Nabízíme možnost objednání této židle i bez povrchové úpravy, pouze v surovém stavu, pro další individuální úpravy.

Pro perfektní vzhled je židle zakončena dekoračním voskem OSMO COLOR, který zvýrazňuje přirozenou kresbu dřeva a dodává mu krásný a bohatý vzhled. Tento vosk má také vodoodpudivé vlastnosti a nepřilnavou povrchovou úpravu, což znamená, že se nebudou množit nečistoty a poškrábání na povrchu.

Pokud si však přejete, můžete si židli objednat i v surovém stavu, aby jste mohli vytvořit svůj vlastní styl.

Dřevěná židle 00526

Díky těmto vlastnostem můžete být přesvědčeni o tom, že tato krásná a kvalitní dřevěná židle bude pokrmem pro oči a uši a bude Vám sloužit opravdu po dlouhou dobu.

Nabízíme Vám možnost zakoupit si tuto Unis Dřevěnou židli 00526 přímo na našem webu. Stačí kliknout na tento odkaz Unis Dřevěná židle 00526 a objednat si ji již dnes, aby jste si mohli užít komfortu, který Vám tato krásná židle nabízí.