Závěsná police od Cirila Dub Samdala v bílém matu: dokonalý doplněk interiéru


Závěsná police od Cirila Dub Samdala v bílem matu: dokonalý doplněk interiéru

Moderní police Cirila dodáláváme v dekoru Dub Samdal/Bílá. Nábytek je dodáván v demontu, zatížení police je maximálně 5 kg. Parametry police jsou následující: šířka x výška x hloubka 160x28x22cm.

V jednoduchosti je síla, souhlasíte? Cirila bude skvělým doplňkem ve vašem obýváku. Tato obývací stěna navíc nenaruší váš rozpočet a zapadne i do menšího prostoru. Bílá barva projasní váš pokoj a lehce ji zkombinujete s ostatním vybavením. Jednotlivé elementy můžete uspořádat podle vkusu a prostorových dispozic. Sklenky na víno, rodinné fotografie i mnoho dalšího zde najde své místo. Neváhejte a udělejte si radost ještě dnes!

Velmi moderní obývací stěna pro váš pokoj

Velmi moderní obývací stěna, která zaujme především svým designem a kvalitou zpracování. Obývací stěnu Cirila si můžete ustavit jako na fotografii nebo si jednotlivé kusy nábytku ustavit jinak a vytvořit si tak obývací pokoj snů.

Materiál – Laminovaná dřevotříska

Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.

Údržba

Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

Montáž

Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.

Objednejte si moderní polici Cirila a vylepšte svůj obývací pokoj. Vybrat si můžete z produktů v dekoru Dub Samdal/Bílá. Nábytek je dodáván v demontu a snadno jej sestavíte podle návodu. Udělejte si radost a vytvořte si krásný interiér.