Úchvatné umyvadlo na desku Rea Nadia v bílém/zlatém provedení

Nechcete své koupelně dodat nádech nadčasového designu? Pak je pro vás toto umyvadlo na desku Rea Nadia jako stvořené. S jeho minimalistickým designem nadchne jakoukoli koupelnu a jistě si oblíbíte i jeho praktičnost.

Kvalitní sanitární keramika pro odolnost proti poškození

Umyvadlo na desku Rea Nadia je vyrobeno z kvalitní sanitární keramiky. Díky této výhodě bude umyvadlo velmi odolné proti poškození a oděru a vaše koupelna tak bude dlouho vypadat jako nová.

Univerzální bílé zpracování se zlatým zdobením

Bílé zpracování umyvadla decentně podtrhuje zlaté orámování a dodá celému kousku šmrnc. Tento kontrast vypadá velmi moderně a bude se hodit zejména do koupelen v minimalistickém stylu.

Bez odkládacích ploch pro snadnou údržbu

Umyvadlo na desku Rea Nadia nemá odkládací plochu, což znamená, že na něm nebudou kumulovat vodní kámen či jiné nečistoty. Díky tomu bude údržba a čištění velmi snadné.

Chcete si tento skvělý kousek se zlatými detaily zakoupit? Navštivte stránky internetového obchodu Kupsinabytek.cz a nechte se inspirovat dalšími produkty do vaší koupelny.

Specifikace produktu:

  • Minimalistický design
  • Univerzální bílé zpracování se zlatým zdobením
  • Bez odkládacích ploch pro snadnou údržbu

Umyvadlo na desku Rea Nadia

Zdroj obrázku: Kupsinabytek.cz

Závěr

Umyvadlo na desku Rea Nadia je moderní, praktický a přitom elegantní kousek, který nám pomůže dodat naši koupelně ten správný nádech luxusu.