TOP 10 Nejlepších Cestovních Dětských Postýlek


Cestovní dětské postýlky jsou nezbytným příslušenstvím pro rodiny s malými dětmi. Umožňují rodičům cestovat s přehledem a pohodlně, aniž by museli pořizovat další cestovní postýlky. Vybrat tu správnou cestovní postýlku pro vaši rodinu není jednoduché. Je důležité vzít v úvahu velikost, bezpečnost, skladnost a výběr funkcí. Proto jsme se rozhodli vám pomoci sestavit seznam deseti nejlepších cestovních dětských postýlek.

1. Lotus Travel Crib

Lotus Travel Crib je ideální volbou pro cestování. Je lehký, snadno skladovatelný a má všechny funkce, které potřebujete pro bezpečné a pohodlné cestování. Je vybaven speciálním ventilačním systémem a jeho stěny jsou vyrobeny z vysoce prodyšného materiálu, který zabraňuje přehřátí dítěte. Má také speciální „cukání“ konstrukce, která usnadňuje jeho rychlé a snadné rozložení.

2. Phil & Teds Traveller

Phil & Teds Traveller nabízí vše, co byste mohli chtít z cestovní postýlky. Je lehký, skladný, bezpečný a má širokou škálu funkcí. Je vybaven speciálními kapsami pro uskladnění potřebných předmětů, jako jsou pleny, oblečení nebo hračky. Jeho rychle se sestavující konstrukce zajišťuje, že postýlka bude rychle připravena k použití.

3. BabyBjörn Travel Crib Light

BabyBjörn Travel Crib Light je navržen pro snadné cestování. Je lehký a snadno skladovatelný. Má také speciální „zapínací“ konstrukci, která umožňuje jeho rychlé a snadné rozložení a složení. Díky svým speciálním ventilačním otvorům a speciálnímu materiálu zajišťuje, že je vždy pohodlné a bezpečné pro dítě.

4. Graco Pack ‚n Play On the Go Playard

Graco Pack ‚n Play On the Go Playard je ideální volbou pro cestování. Je lehký, snadno skladovatelný a má všechny funkce, které potřebujete pro bezpečné a pohodlné cestování. Jeho rychle se sestavující konstrukce zajišťuje, že postýlka bude rychle připravena k použití.

5. Regalo My Cot Deluxe Portable Bed

Regalo My Cot Deluxe Portable Bed je navržen pro pohodlí a bezpečnost. Je vybaven speciálními ventilačními otvory, které zajistí, že dítě je vždy v příjemném prostředí. Jeho měkké a pohodlné matrace zajišťuje, že dítě bude pohodlné, aniž by muselo být vystaveno tvrdým povrchům.

6. Milliard Portable Toddler Bed

Milliard Portable Toddler Bed je navržen pro snadné cestování. Jeho rychle se sestavující konstrukce zajišťuje, že postýlka bude rychle připravena k použití. Je vybavena speciálními ventilačními otvory, které zajišťují, že dítě je vždy v příjemném prostředí.

7. Shrunks Toddler Travel Bed

Shrunks Toddler Travel Bed je vybaven speciálními ventilačními otvory a měkkou matrací, která zajišťuje, že dítě bude pohodlné, aniž by muselo být vystaveno tvrdým povrchům. Jeho speciální „zapínací“ konstrukce usnadňuje jeho rychlé a snadné rozložení a složení.

8. Summer Infant By Your Side Sleeper

Summer Infant By Your Side Sleeper je vybaven speciálními ventilačními otvory, které zajišťují, že dítě je vždy v příjemném prostředí. Jeho speciální konstrukce umožňuje jeho rychlé a snadné rozložení a složení. Jeho měkká matrace je vyrobena z vysoce prodyšného materiálu, který zabraňuje přehřátí dítěte.

9. Joovy Room² Portable Playard

Joovy Room² Portable Playard je vybaven speciálními ventilačními otvory, které zajišťují, že dítě je vždy v příjemném prostředí. Jeho rychle se sestavující konstrukce zajišťuje, že postýlka bude rychle připravena k použití a je vybavena speciálními kapsami pro uskladnění potřebných předmětů.

10