Stůl WONCHO: Prostorný a praktický rozkládací jídelní stolek v bílé barvě s dubovým medem


Stůl WONCHO je dokonalým doplňkem pro každou domácnost. Jeho praktický a moderní design zajišťuje pohodlnou a příjemnou večeři, ať už jste sami nebo s rodinou a přáteli. Jako rozkládací stůl Vám dává velikou svobodu při rozhodování o počtu hostů, které u stolu přivítáte.

Rozkládací stolek na stůl WONCHO

Složení a rozložení stolu WONCHO je jednoduché a snadno proveditelné. Stůl lze rozložit do větších rozměrů (142 x 73 x 102 cm) a nabízí tak větší prostor pro jídlo, pití i pro snadné rozmístění nádobí a dalších praktických doplňků. Po večeři můžete stůl snadno složit a ušetřit tak místo v místnosti či kuchyni. Celkové rozměry stolu, kdy je složený, jsou 102 x 73 cm.

Design stolu WONCHO

Stůl WONCHO má moderní a jednoduchý design, který ladí snadno s každým zařízením místnosti. Má bílou barvu doplněnou o prvky z dubového dřeva, které dodávají stolu přírodní kouzlo. Taková kombinace se hodí do všech typů interiéru, ať už máte moderní byt, nebo máte rádi tradiční zařízení.

Rozměry stolu: průměr 102 cm x výška 73 cm.

Materiál stolu WONCHO

Stůl WONCHO je vyroben z kvalitního a trvanlivého dýhovaného MDF. Tato kombinace materiálu zaručuje nejen kvalitu, ale také dlouhou životnost stolu. Dýhovaná MDF je lehkým, ale zároveň pevným materiálem, který je jednoduchý na údržbu a může přinést mnoho let radosti s jídlem na stolování.

Objednání stolu WONCHO

Stůl WONCHO je nabízen v demontovaném stavu. Obdržíte ho v dobře zabaleno, s přehledným návodem na sestavení. Veškeré součástky k montáži jsou součástí dodávky. Cena stolu se pohybuje v dostupném rozpětí a odpovídá kvalitě stolu.

Chcete si objednat stůl WONCHO? Navštivte https://www.nabytekted.cz/produkt/rozkladaci-jidelni-stul-woncho-bila-dub-medovy a objednejte si ho snadno a rychle online.

Stůl WONCHO

Stůl WONCHO je právě tím, co potřebujete k dokonalosti Vaší domácnosti. Jeho praktické vlastnosti, skvělý design a kvalitní materiály určitě zaujmou nejen Vaše blízké, ale také Vás. Zkuste si u stolu WONCHO užít příjemné chvíle na jídle již brzy.

Stůl WONCHO