Rozmanitý kusový koberec My Valencia 631 v rozměru 75×150 cm


Kolekce MY VALENCIA od výrobce Obsession

Moderní koberce s multifunkčním využitím

Kolekce MY VALENCIA přináší parádní moderní koberce, které mají multifunkční využití. Jsou vyráběny v Turecku z polyesterového vlákna a rubová strana je tvořena bavlnou. Materiály jsou ze 70 % recyklované.

Obrovskou výhodou je, že koberce můžete prát v pračce (max. 30 °C), a díky tomu je lze použít nejen doma, ale i v exteriéru.

Navíc mají protiskuzovou podložku, takže skvěle drží i na dlaždicích. Další výhodou je i kompatibilita s podlahovým topením.

Kusový koberec My Valencia 631

Tento kusový koberec My Valencia 631 v rozměru 75×150 cm se perfektně hodí do moderního interiéru. Jeho abstraktní design se skvěle hodí do prostorných obývacích pokojů, ale i do menších místností.

Nejlepší zprávou pro zákazníky je, že koberce jsou v nabídce ve dvou rozměrech – 120×170 cm a 160×230 cm, takže si lze vybrat ten nejvhodnější do vlastního interiéru.

Kromě estetické funkce má kusový koberec My Valencia 631 i praktickou funkci. Dokonale ochrání podlahu před poškrábáním nebo rozbitím a lze jej snadno udržovat v čistotě.

Kusový koberec My Valencia 631

Navíc, díky svému modernímu a originálnímu designu, se stane velmi zajímavým prvkem v jakémkoliv interiéru, ať už ho umístíte do obývacího pokoje, ložnice, nebo jiné místnosti ve vašem bytě či domě.