Oslnivá stylizace při každodenním uspořádávání s nástěnnou policií Volato od Stilisty

Právě jste se stali majitelem designové nástěnné police Volato od značky Stilista, která se stane nejen praktickým pomocníkem v každodenním uspořádávání, ale zároveň i pěkným dekoračním prvkem pro váš interiér.

Maximální nosnost vám umožní použít police téměř všude

Díky maximální nosnosti 10 kg ji můžete použít téměř všude. Ať již na dekorační předměty v obývacím pokoji, na kuchařské knihy v kuchyni, na učebnice v dětském pokoji nebo na potraviny ve spíži.

Nástěnná police Volato od Stilisty

Nástěnná police Volato od Stilisty je vyrobena z kvalitního materiálu s PVC dýhou a ocelovým rámem v profilu U. Police je v bílé barvě a má rozměry 30 x 23,5 x 3,8 cm (d x š x v). Celková hmotnost policie je cca 2,5 kg.

Upozornění na skrytou výbavu

Je důležité si všimnout, že na polici jsou ze spodní strany dvě malé dirky, které slouží k uchycení spojovacího materiálu ke konzoli, na které police drží. Tento drobný detail umožňuje bezpečné uchycení policie na stěnu, což vám zaručí bezproblémové a trvanlivé použití.

Detail upevňování policie Volato od Stilisty

Zakoupit lze na

Nejenže je tato nástěnná police praktická a designová, ale navíc je i velmi dostupná. Zakoupit jí můžete na stránkách Srovnavacnabytku.cz za velmi přijatelnou cenu. V balení najdete samotnou polici včetně potřebného upevňovacího materiálu.

Nyní již víte, že nákup nástěnné police Volato od Stilisty je rozhodně investicí do vášho interiéru. Přináší nejen praktičnost, ale i designový prvek, který zaujme vaše oko již na první pohled. Tak co ještě váháte, pořiďte si ji i vy a nechte vašeho domova zářit s nástěnnou policí Volato od Stilisty.