Opviq Stojací lampa Yanik III 165 cm – šik hnědá/béžová nadčasová krása pro váš interiér

Stojací lampa Yanik potěší všechny milovníky originálních a jedinečných dekorativních prvků interiérového designu. Je ideálním zdrojem dostatečného světla při večerní relaxaci a navíc bude velmi originálním a dominantím prvkem obývacího pokoje, ložnice nebo pracovny.

Lampa bude dokonale ladit s dekorem v industriálním či moderním stylu. Tělo je z kvalitního dřeva a je doplněno o módní látkové stínidlo. Tlačítko zapnutí/vypnutí se nachází na kabelu. Yanik je určena pro žárovku s paticí E27, příkonem maximálně 60 W a napětím okolo 220-240 V.

Proč je stojací lampa Yanik jedinečná?

Stojací lampa Yanik je jedinečná z mnoha důvodů. Nejenže nabízí dostatek světla pro vaše večery, ale také přináší punc originálnosti do vašeho interiéru. Kombinace kvalitního dřeva a módního látkového stínidla vytváří poutavý designový prvek, který určitě nenechá vaše návštěvy chladnými.

Kde lze stojací lampu Yanik umístit?

Stojací lampa Yanik je ideálním doplňkem do každé moderní a industriální domácnosti. Díky svému originálnímu designu a nadčasovému vzhledu bude dokonale ladit s interiérem vaší obývací či ložnice, ale také s pracovnou.

Opviq Stojací lampa Yanik III 165 cm - hnědá/béžová

K jakému stylu ladí stojací lampa Yanik?

Stojací lampa Yanik dokonale ladí s moderním a industriálním stylem interiéru. Je to díky kombinaci kvalitního dřeva a módního látkového stínidla, které spolu tvoří jedinečný designový prvek. Určitě neváhejte, pokud máte takový styl doma.

Opviq Stojací lampa Yanik III 165 cm – hnědá/béžová je tedy nadčasovou krásou pro váš interiér. Kombinace kvalitního dřeva, módního látkového stínidla a originálního designu udělají z této lampy nezaměnitelný prvek vašeho interiéru. Zastavte se tedy na stránce interierio.cz a zvážte pořízení této skvělé lampy i pro váš domov!