Novinka od Ravak: Bez vypínače – Zrcadlo Luna 70×70 cm transparent

Bezrámové zrcadlo nabízí maximální odrazovou plochu. Vnější směrované LED světlo rovnoměrně osvětluje interiér koupelny, předsíně i dalších místností a dodává útulnou atmosféru.

Zrcadlo Luna 70x70 cm transparent

Podsvícení pro každodenní použití

Podsvícení neoslňuje, ale ideálně slouží při každodenním použití. Díky tomu si můžete zrcadlo užít naplno, aniž byste museli trpět příliš silným světlem. Navíc je vypínač umístěn na spodní straně zrcadla, čímž dodává celkovému designu čistotu a jednoduchost.

Kulatý design pro hezké sladění

Kulatý model zrcadla je navržen tak, aby zjemnil všechny ostré tvary, které by byly v interiéru příliš drsné. Proto je vhodný pro každý typ koupelny, ale také pro další místnosti, jako například předsíň, kde dokáže skvěle vyzdvihnout celkovou estetiku linek a skříní.

Zrcadlo Luna 70x70 cm transparent v interiéru

Závěr

Zrcadlo Luna od Ravak nabízí unikátní řešení pro každý interiér. Jeho bezrámový design, kulatý tvar a osvětlení zaručí dokonalou harmonii pro každou místnost. Navíc vypínač umístěný na spodní straně dodává celkovému designu jednoduchost, čistotu a uspořádanost. Pokud tedy hledáte kvalitní zrcadlo pro svou koupelnu nebo jinou místnost, zvolte Zrcadlo Luna od Ravak – určitě nebudete litovat!

Pokud si přejete toto zrcadlo zakoupit, zde najdete odkaz na oficiální stránky produktu: https://www.nabytekted.cz/produkt/zrcadlo-bez-vypinace-ravak-luna-70m70-cm-transparent-x000001579