Nové Bellatex Jersey prostěradlo Kamilka – růžovofialová barva, velikost 90 x 200 cm


Dopřejte si dokonalé pohodlí během spánku

Dopřejte si to správné prostěradlo pro nejdokonalejší pohodlí při spánku, protože výběr prostěradla je stejně důležitý jako povlečení. Naše nové Bellatex Jersey prostěradlo Kamilka nabízí vše, co si při výběru prostěradla můžete přát – výjimečnou měkkost, hebkost, vysokou savost a prodyšnost.

Prostěradla z Bellatexu jsou dokonalá

S naším Bellatex Jersey prostěradlem Kamilka si dopřejete opravdu dokonalé pohodlí během spánku. Tento druh prostěradla je opatřen gumičkou v tunýlku, což zajišťuje, že se nikdy neuvolní nebo nesklouzne.

Jersey – jemnější a pružnější než klasická bavlna

Jersey je díky technologii výroby jemnější a pružnější než klasická bavlna, což umožňuje výrobu napínacích prostěradel bez syntetických příměsí. Navíc Bellatex Jersey prostěradlo Kamilka je opatřeno vysokou savostí a prodyšností, což vám zajistí opravdu příjemný spánek.

Snadná údržba

Pokud si vyberete Bellatex Jersey prostěradlo Kamilka, nemusíte se obávat složité údržby. Prostěradla jsou snadno udržovatelná a vhodná pro praní v pračce na maximální teplotu 60 °C. Doporučujeme však prát je odděleně od ostatního prádla.

Zkrátka a dobře, nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a dopřejte si naprostou pohodu a relax během spánku s Bellatex Jersey prostěradlem Kamilka v růžovofialové barvě a velikosti 90 x 200 cm.

Bellatex Jersey prostěradlo Kamilka