Lněný běhoun pro konferenční stůl – přírodní styl od Linen Tales


Minimalistický, a přesto sofistikovaný vzhled vaší jídelny

Chcete vyzdobit svůj konferenční stůl způsobem, který se liší od běžného průměru? Pokud máte rádi přírodní materiály, minimalismus a nadčasový design, pak vám určitě padne do oka tento krásný lněný běhoun od značky Linen Tales. Snadno se s ním docílího elegantního a přitom nevšedního looku jídelny či obývacího pokoje, kterému neunikne žádné oko. Kromě toho je běhoun vyroben z udržitelných materiálů, což znamená, že má nejen příjemný vzhled, ale i svědomí.

Luxusní pocit a kvalita ruční práce

Každý kus je s láskou ručně vyrobený v Litvě z udržitelných lněných vláken (185 g/m2), které jsou známé jak pro svou jemnost, tak i skvělou odolnost. Vložení kusů práce do každého běhounu dodává celému produktu pocit exkluzivity a preciznosti, který by byl u kusu zpracovaného průmyslovým způsobem nedosažitelný. Běhoun z lněného materiálu navíc přináší do vaší domácnosti atmosféru relaxace a pohody. Z tlumených odstínů lnu tak můžete nechat vznítit svou kreativitu při skládání barevné a vzorové kombinace s dalšími dekoračními prvky.

Konečný výsledek – linoucí se vzhled a zároveň snadno udržovatelná kvalita

Nemusíte se obávat, že běhoun bude pamatovat každou kapku rozlitého vína či oleje. Lněný materiál totiž sice vypadá jemně, ale je natolik odolný, že snese i náročnější zacházení. Navíc se díky procesu předpraní a převentilaci výrobku sám o něco zjemní a získává tak ještě jemnější a hedvábnější povrch. Konečným výsledkem je běhoun, který vypadá moderně a do očí bijící, ale zároveň na dlouhá léta zůstane v perfektním stavu.

Lněný běhoun od Linen Tales

Když se řekne „lněný běhoun“, vybaví se nejspíš spíše rustykalní a venkovský styl. Tento běhoun od Linen Tales ale dokazuje, že lněná látka se neomezuje jen na konkrétní styl, ale že ji lze přizpůsobit různým vkusům a nárokům. Bez ohledu na celkovou zvolenou dekoraci se tento běhoun dokáže vklopit a přinést celé místnosti nový rozměr. A to vše s mírou něčeho zachovalého a tradičního, co do dnešního moderního světa originálně zapadá.

Co dalšího se dozvíte?

Zároveň se pyšní certifikáty OEKO-TEX® and EUROPEAN FLAX®. A co to pro vás znamená poskytnou tyto certifikáty? OEKO-TEX® označení zaručuje, že lněná látka neobsahuje žádné škodlivé látky a splňuje tak normy pro bezpečné použití přírodních materiálů. Certifikace EUROPEAN FLAX® na druhou stranu potvrzuje, že lněná látka pochází z Evropy a splňuje vysoké standarty pěstování lnu a šetrnosti k životnímu prostředí.

Pojďte s námi na cestu k udržitelnějšímu domovu a pořiďte si kvalitní a hezký běhoun, který nejen zdobí váš stůl, ale také přispějete k ochraně přírody a k lepšímu světu pro budoucí generace. Váš stůl si ho určitě zaslouží.


Kliknutím sem se dostanete k produktu na sidonia.cz.