Lahvově zelená sametová pohovka Windsor & Co Astre – vysoká kvalita na každém rohu!

Luxus, maximální pohodlí a moderní design – to vše do vaší společenské místnosti přinese pohovka Astre od značky Windsor & Co!

V případě nečekaných návštěv můžete pohovku hravě rozložit a vytvořit tak místo na přespání.

Astre je čalouněná vysoce odolnou sametovou látkou proti oděru, což zaručuje, že vám bude sloužit mnoho let a zároveň se stává skvělým adeptem i pro komerční prostory.

Pohovka navíc disponuje úložným boxem, kam lze uschovat deky i polštáře a mít vše ihned po ruce.

Moderní design pro každý interiér

Design pohovky je moderní a elegantní, což ji činí vhodnou pro každý interiér. Lahvová zelená barva je v poslední době velmi populární a zaručeně udělá dojem na vaše hosty. Látka je navíc velmi příjemná na dotek a pohovka tak nabízí maximální pohodlí při sezení i spánku.

V katalogu Codina naleznete pohovku Astre v pravé rozkládací variantě s délkou 315 cm. Pro více informací navštivte tuto stránku.

Investice do vášho domova

Investice do kvalitního nábytku se rozhodně vyplatí a koupě pohovky Astre není výjimkou. Je to kus nábytku, který zůstane s vámi mnoho let a s jeho pomocí můžete udělat interiérovou změnu na více způsobů. Pohovka je investicí, která se vám mnohonásobně vrátí a vaše společenská místnost se stane dokonalým místem pro relaxaci a společenské akce.

Vyzkoušejte pohovku Astre i vy a přesvědčte se o její jedinečné kvalitě a designu!