Krásná tmavě modrá sametová pohovka Ghado Fynn, 168 cm

Hledáte trochu klidu v hektickém tempu dnešního světa? Kolekce FYNN od značky Ghado vytvoří ve vašem obývacím pokoji ostrůvek klidu, kam chaos nesmí a vše objímá harmonie.

Designéři vtiskli do linií těchto kousků nestárnoucí uklidňující eleganci a do každého detailu kus poctivé práce. Masivní moderní konstrukce kontrastuje s útlými nožkami z bytelného dřeva. Pečlivě vybrané materiály a precizní provedení zaručují dlouhá léta maximálního komfortu.

Tato tmavě modrá sametová pohovka Ghado Fynn o rozměrech 168 x 90 cm je jedním z klenotů této kolekce. Kromě své působivé estetiky nabízí i vynikající pohodlí díky své ergonomii a kvalitnímu polstrování.

Pohovka Ghado Fynn pro váš obývací pokoj

Tento kus nábytku je ideální volbou pro váš obývací pokoj, pokud hledáte pohodlné a stylové řešení, které zklidní váš interiér. Jeho tmavě modrá barva vtiskne do vašeho domova nádech luxusu a elegance.

Sametový potah dává pohovce jedinečnou atmosféru a také příjemnou hmatovou vlastnost. Jeho na omak měkký povrch se bude hodit k odpočinku po náročném pracovním dni.

Konstrukce pohovky je ze dřeva a MDF desek. Konstrukce nohou je z masivního dřeva zpevněného kovovou tyčí. Potah pohovky je z kvalitního sametu, který dodává zvláštní luxusní dojem.

Pohovka Ghado Fynn s rozměry 168 x 90 cm se hodí do prostorných obývacích pokojů, přestože díky svému elegantnímu designu zaujme i v méně velkých místnostech. Je to doplněk, na který se budete rádi dívat a který vám nabídne pohodlné sezení.

Kde zakoupit pohovku Ghado Fynn

Tento kvalitní kousek nábytku můžete zakoupit na značkovém eshopu Naradi.cz. Zde je k dispozici i skvělá cena a zákaznický servis.

Pohovka Ghado Fynn bude zajímavým prvkem vaší domácnosti a jistě vám bude poskytovat velmi příjemné sezení. Udělejte si radost tímto stylovým kouskem nábytku, který nádherně doplní váš obývací pokoj.

Objevte tedy sami všechny výhody této krásné tmavě modré sametové pohovky Ghado Fynn, a to na stránkách Naradi.cz.

Tmavě modrá sametová pohovka Ghado Fynn, 168 cm