Konferenční stolek ARTE – eleganci tmavého ořechu a čistotu bílé barvy v jednom

Vyberte si konferenční stůl, který nabízí nejen praktickou odkládací desku, ale také úložné prostory pod ní. Konferenční stolek ARTE je ideálním řešením pro mnohé obývací pokoje a možná už oslovil i Vás.

Designové řešení s výhodou pro uživatele

Stůl je vyroben z 18 mm silných desek pokrytých 100% melaminem v dekoru tmavý ořech a bílé barvy. Kromě estetické funkce je stůl ARTE i praktickým řešením pro každodenní používání. Na odkládací desce se skvěle hodí káva či další drobnosti a pod ní můžete uložit noviny, knihy či dálkové ovladače. Rozměry stolu jsou následující: šířka 90 cm, hloubka 42 cm a výška 54 cm.

ARTE stolek zapadne do zařízení, které má elegantní prvek v tmavém ořechu a svěží prvky v bílé barvě. Jeho kombinace Vám zajistí krásnou příjemnou atmosféru do Vašeho obývacího pokoje nebo pracovny.

Objednejte si ARTE konferenční stůl ještě dnes a získejte krásný designový kus nábytku

Zajímá Vás více informací o ARTE konferenčním stole? Navštivte náš eshop na odkaze: https://www.brega.cz/produkt/asir-konferencni-stolek-arte-tmavy-orech-bily.

ARTE stolek kombinuje elegantní prvky tmavého ořechu a svěží bílou barvu. Jeho designové řešení přináší výhody pro uživatele, takže neváhejte a pořiďte si originální konferenční stolek z našeho eshopu.

ARTE konferenční stolek

Nespoléhejte se pouze na praktičnost, ale dopřejte si i krásný designový prvek do Vašeho interiéru. ARTE konferenční stolek Vám ušetří místo a zároveň Vám bude pěkně sloužit při vašich každodenních činnostech. Objednejte si ARTE konferenční stolek na našem eshopu a udělejte si radost.

ARTE konferenční stolek

ARTE konferenční stolek je praktický a esteticky příjemným prvkem do obývacího pokoje. Pojme vše, co potřebujete a navíc zapadne do každého prostoru, díky jeho kompaktním rozměrům. Objednejte si ho na našem eshopu a mějte kousek originálního nábytku ve Vašem domě.