Jemné a moderní: Falco Křeslo Norway ve světle šedé barvě

Křeslo Norway je skvělým doplňkem ke všem sestavám sedacích souprav Norway. Můžete si ho zakoupit i samostatně jako doplněk k sedací soupravě či pohovce, kterou již máte doma a získáte tak příjemného společníka k odpočinku, čtení, nebo sledování televize. Tento atraktivní kousek naleznete na stránkách Esrom.cz.

Kvalitní výplň a pohodlný design

Křeslo je díky výplni z kvalitní HR pěny v kombinaci s vlnitými pružinami velmi pohodlné. Komfort a pohodlí při odpočinku zvyšuje polohovací opěrka hlavy. Křeslo je očalouněno kvalitní potahovou látkou, která dodává celkovému designu moderní a jemný ráz. Toto křeslo je ideálním doplňkem pro minimalistický interiér, ale také pro ty, kdo milují hedvábné pastelové barvy.

Technické informace a cena

Výška křesla se pohybuje v rozmezí mezi 85-100 cm, šířka měří 105 cm a hloubka činí 100 cm. Křeslo má hmotnost 60 kg a dodává se s 2letou zárukou. Nabízené křeslo můžete zakoupit na stránkách Esrom.cz za konkurenceschopnou cenu, avšak vzhledem k rozdílným obrazovkám a nastavení zobrazování se barva na fotografii může od skutečnosti lišit. Je vhodné zvážit i celkový styl interiéru, aby křeslo dokonale zapadlo do vašeho bydlení.

Falco Křeslo Norway ve světle šedé barvě

Zdroj obrázku: esrom.cz