Falco – Pohodlná sedací souprava Alvin L Malmo 61

Falco je značka vyrábějící nábytek, který spojuje moderní design s pohodlím a praktičností. Jedním z produktů této značky je i sedací souprava Alvin L Malmo 61, která je ideální pro ty, kteří hledají pohodlí a prostorovou možnost.

Ilustrační fotografie

Praktičnost jako nesporná výhoda

Jedním z důležitých prvků této sedací soupravy je praktičnost. Sedací souprava Alvin nabízí velký úložný prostor, který se nachází v područí a pod sedákem. Tento prostor můžete využít na lůžkoviny nebo při úklidu bytu na uložení různých věcí. Součástí sedací soupravy je také taburet, který je možné zasunout do druhé područe.

Tip: Pokud je váš byt menší, může být tento typ nábytku ideální pro vás. Uložením věcí do úložných prostorů ušetříte prostor a váš byt bude vypadat prakticky a útulně.

Pohodlí jako samozřejmost

Výplň sedáků tvoří kombinace pružin s kvalitní PUR pěnou. Tato kombinace spolu s velkými opěrnými polštáři, zajišťuje pohodlí. Sedací souprava Alvin si proto získá nejen díky své praktičnosti, ale také díky pohodlí, které vám poskytne.

Tip: Pokud preferujete pohodlí před designem, je tato sedací souprava právě pro vás. Díky kombinaci pružin a pěny bude vaše sedání velmi příjemné.

Na maliboo.cz si můžete prohlédnout vzorek látky, která bude u této sedací soupravy použita. Sedací souprava bude dodána v potahové látce Malmo.

Rozměry a záruka

Hmotnost: 210 kg

Úložný prostor: ANO

Výška: 90 cm

Výška sedu: 42 cm

Výška područe: 56 cm

Výška opěráku: 53 cm

Šířka: 305 cm

Délka: 205 cm

Šířka područe: 30 cm

Hloubka sedu k polštáři: 56 cm

Záruka: 2 roky

Rozkládací: ANO

Plocha pro rozložení: 150×250 cm