Extravagantní fotorámeček Kare Design Galactica 17x22cm pro vaše oblíbené snímky

KARE DESIGN Fotorámeček Galactica 17x22cm: Fotorámeček Galactica patří do kolekce, která umožňuje stejný design rámečků pořídit hned v několika velikostech. Široký rám v šalvějové barvě je poset zlatými planetkami. Zajímavý rámeček je určen pro stacionární použití.

Unikátní design

Kare Design je značkou, která se vyznačuje unikátním a originálním designem. Fotorámeček Galactica není výjimkou. Jeho ozdobný rám připomíná vesmírnou krajinu a díky němu bude vaše oblíbené fotografií vynikat.

Vysoce kvalitní provedení

Fotorámeček je vyroben z dřevovláknité desky potažené polyresinem a osazen je čirým sklem. Tento materiál je pevný a zajišťuje dlouhou životnost rámečku. Díky ruční výrobě je každý kus jedinečný a to vše za velmi přijatelnou cenu.

Váš domov bude díky fotorámečku Kare Design Galactica 17x22cm vypínat jedinečnou atmosféru. Rámeček se bude skvěle hodit do všech moderních i tradičních interiérů jako jsou například obývací pokoje, ložnice nebo pracovny.

Součást kolekce

Tento fotorámeček je součástí kolekce a to znamená, že můžete pořídit rámečky se stejným designem v různých velikostech. To vám umožní vytvořit jedinečnou galerii rodinných fotografií, která bude nejen dekorací, ale i připomínkou krásných momentů s vašimi blízkými.

Pro více informací a přímý nákup navštivte brega.cz.

fotorámeček Kare Design Galactica 17x22cm

fotorámečky Kare Design ze stejné kolekce