Elegance a pohodlí v jednom – Růžová pohovka MESONICA Toro, 187 cm

Uvelebte se každý den v precizně vyrobené pohovce, jejíž půvab tkví nejen v elegantním provedení a dekorativních polštářcích, ale především v bytelné a stabilní konstrukci, odolném polstrování a na dotek jemném čalounění.

Tento kousek nábytku udělá ze vašeho obývacího pokoje místo pro relaxaci a odpočinek. Ať už si po náročném dni chcete pustit oblíbený film, nebo si užít příjemné čtení knihy, pohovka MESONICA Toro vám poskytne ideální podmínky pro odpočinek.

Zajímavosti o pohovce MESONICA Toro

Pohodlí navíc nabízí praktická podnožka, kterou si k pohovce jednoduše a rychle přisunete. Tak vytvoříte sladké spaní pro vaše hosty, rodinu a přátele.

Tajemstvím tohoto kousku je ovšem i důmyslnost provedení. Pořídíte-li si k pohovce Toro i podnožku, můžete vytvořit pohodlné lůžko pro každého návštěvníka. Podnožku stačí jen přisunout k pohovce a nová postel je na světě.

O značce MESONICA

MESONICA je ekvivalentem životního stylu, který si zamilujete. Je to prestiž, kterou si zasloužíte. Prestiž, kterou si můžete dovolit.

Nábytek MESONICA byl navržen tak, aby s vámi držel krok ve vašem každodenním životě. Aby zdobil váš domov výjimečným způsobem. Inspirací mu totiž byly ty největší designové ikony.

Celý proces výroby probíhá v EU a na starost jej mají zkušení řemeslníci: truhláři, čalouníci a šiči. Jednotlivé modely jsou vyráběny z prvotřídních (a přírodních) materiálů, a to za pomoci nejmodernějších technologií.

Pro koho je pohovka MESONICA Toro

Pohovka MESONICA Toro je skvělou volbou pro ty, kdo hledají spojení elegance a pohodlí v jednom kousku nábytku. Růžová barva pohovky dodá interiéru romantický, ale stále moderní dotek.

Nábytková kolekce MESONICA nabízí celou řadu pohovek, fotelů a dalších kousků, které dokáží dokonale doladit váš byt a dotvořit ho do posledního detailu.

Pojďte se podívat na web Kupsinabytek.cz, kde si můžete prohlédnout detaily pohovky MESONICA Toro a dalších modelů této luxusní značky.