Dubová komoda Kave Home Vedrana – elegantní a praktický kousek do každého interiéru

Komoda Vedrana pochází ze stejnojmenné série nábytku vytvořeného týmem Kave Home. Tyto úložné prostory jsou velice praktické a skvěle se hodí do industriálních i minimalistických interiérů.

Spojení dubové dýhy a vyšší kovové podnože je nejen nadčasové, ale hlavně velice atraktivní. Tato komoda s kovovou podnoží nabízí úložný prostor v podobě tří prostorných zásuvek. Skvěle se tak hodí například do ložnice nebo dětského pokoje, kde ji využijete k uložení oblečení.

Sjednoťte úložné prostory ve vaší domácnosti a vpusťte do ní sérii Vedrana! Vybírat můžete z komod a TV stolků různých velikostí, všechny jsou dostupné v provedení dub i ořech.

Elegantní design

Dubová komoda Kave Home Vedrana je urbanistický kousek, který si získá pozornost každého, kdo vkročí do vašeho bytu. Dubová dýha v kombinaci s šedivým lakem a kovovou podnoží dává nábytku moderní vzhled, který určitě neomrzí ani po mnoha letech užívání.

Dubová komoda Kave Home Vedrana

Praktické využití

Komoda Vedrana nabízí prostorný úložný prostor v podobě tří zásuvek. Díky tomu se hodí koneckonců téměř do každé místnosti vašeho bytu. Uložte do ní boty, oblečení, nebo ostatní věci, které by vám jinak ležely kdekoliv, jen ne na svém místě.

V průběhu nabídky bytu se často stává, že je třeba nějaký nábytek přemístit, a s ním i jeho obsah. Což s touto komodou také nebude velký problém. Aby bylo uskladnění pro vás co nejpohodlnější, dodáváme ji v rozloženém stavu, takže nemusíte řešit složité sestavování.

Dubová komoda Kave Home Vedrana - praktické využití

Kave Home – značka, na kterou se můžete spolehnout

Zakoupit si nábytek od značky Kave Home, je investicí, která se vám v budoucnu určitě vrátí. Tato značka si zakládá na preciznosti provedení a kvalitě použitých materiálů. Nábytek má velmi dlouhou životnost, což znamená, že ho budete mít u sebe i po letech zkažené módy. To, co je ale v dnešní době také velkou výhodou, je neustálé inovování a hledání nových možností, jak z nábytku vytěžit to nejlepší.

Přesvědčte se sami a jednoduše si objednejte tuto skvělou dubovou komodu Kave Home Vedrana zde.