Držák na toaletní papír VOST černý – perfektní doplněk pro vaši koupelnu

Když hledáte dokonalý doplněk do vaší koupelny, často se musíte spokojit s obyčejnými kousky, které už nikoho neohromí. S držákem na toaletní papír VOST už to takhle být nemusí. Tento kus je totiž vyroben z nejkvalitnější slitiny zinku, který má velkou pevnost, odolnost a tvarovou stálost. Navíc na něj byl kladen důraz na nejmenší detaily, takže i ty nejnáročnější zákazníky spokojí.

Odolnost proti korozi

VOST držák na toaletní papír je také odolný proti korozi, takže se nemusíte obávat, že by vám za krátkou dobu zrezivěl a přestal plnit svůj účel. Navíc díky svému designu se bude hodit do každé moderní i klasické koupelny. Rukojeť je hladká se zaoblenými rohy a povrchově upravena práškovou barvou v efektní černé barvě.

Model se bude hodit do každé koupelny a dodá jí lesk a eleganci. Držák je odolný proti korozi.

Specifikace

  • Materiál: práškově lakovaná zinková slitina
  • Výška: 50 mm
  • Šířka: 187 mm
  • Vzdálenost od stěny: 65 mm

Jak vidíte, VOST držák na toaletní papír hodně přidá na vaší koupelně. Pokud si ho chcete pořídit i vy, klikněte na odkaz a objednejte si ho co nejdříve.

Nebojte se investovat do koupelny, kterou máte rádi. Když si pořídíte kvalitní doplňky, které jsou esteticky krásné, můžete se každodenně těšit na dokonalou relaxaci a pohodlí.

Držák na toaletní papír VOST černý - perfektní doplněk pro vaši koupelnu
Držák na toaletní papír VOST černý - perfektní doplněk pro vaši koupelnu