Dieter Knoll Lamelový rošt pro rám o rozměru 90/200 cm

Tento kvalitní lamelový rošt od DIETER KNOLL si okamžitě zamilujete. Doplněk s plochou lůžka cca 90 x 200 cm má rám z pravého březového vrstveného dřeva ve světle šedé barvě a 13 trojlamel ze stejného materiálu v bílé barvě. To nejlepší: nastavitelné záhlaví, nožní díl a střední zóna se postará o optimální nastavení podle Vašich potřeb a zajistí Vám tak vynikající pohodlí. Dopřejte si tento kvalitní lamelový rošt a každý den se vyspíte do růžova!

Dieter Knoll Lamelový rošt

Kvalitní materiály

Lamelový rošt pro rám o rozměru 90/200 cm od značky Dieter Knoll je vyroben z pravého březového vrstveného dřeva. To zaručuje jeho trvanlivost a pevnost. Rám má světle šedou barvu, což ho činí elegantním a vkusným doplňkem Vašeho pokoje. Rošt je složen z 13 trojlamel ze stejného materiálu v bílé barvě a celolamelového prvku. Celkově tak získáte rošt, který splní nejen svoji funkci, ale bude i krásným estetickým prvkem Vašeho interiéru.

Nastavitelnost a pohodlí

Důležitou vlastností tohoto lamelového roštu je jeho nastavitelnost. Nastavit záhlaví, nožní díl a střední zónu přesně na míru Vašich potřeb není žádný problém. To všechno získáte jako standardní výbavu a bez přeplatek. Díky tomu si můžete být jisti, že si rošt nastavíte tak, aby byl pro Vaše pohodlí naprosto ideální. Lamelový rošt od značky Dieter Knoll tak poskytuje vynikající podporu pro Vaše tělo, a tím se garantuje, že se budete cítit pohodlně a bez bolestí.

Specifikace výrobku

  • Velikost: 90x200cm
  • Počet trilamelových prvků: 13
  • Počet celolamelových prvků: 1
  • Materiál: Pravé březové vrstvené dřevo

Pokud si chcete dopřát pohodlný a kvalitní spánek, je lamelový rošt od značky Dieter Knoll tou správnou volbou. Doporučujeme navštívit stránky skvelynabytek.cz a nechat se inspirovat širokým výběrem kvalitního nábytku.