Černé kovové světlo Bloomingville Qasim – elegantní doplněk pro váš interiér

Nástěnné světlo Bloomingville Qasim v matně černé barvě se pyšní nadčasovým designem. Je vyrobeno z kvalitního kovu, který zajišťuje jeho pevnost a odolnost. Toto elegantní světlo se hodí do moderního i tradičního interiéru.

Usnadněte si život s Bloomingville Qasim

Zároveň je velmi praktické – disponuje USB portem a malou odkládací poličkou. Lampu tak můžete využít například k nabití mobilního telefonu, který na polici odložíte. Díky svému funkčnímu designu také ušetříte prostor na nočním stolku.

Pohodlná regulace světla

Její stínidlo je umístěno na pohyblivém kloubu, díky kterému lze zvolit směr světla. Pokud potřebujete číst knihy, můžete si lampu namířit přímo na stránky a nezaslepit druhou osobu v místnosti. Pokud se rozhodnete pracovat na počítači, lze ji jednoduše přenastavit pomocí kloubu na nejvhodnější polohu.

Doplněk do ložnice nebo studentského pokoje

Světlo Bloomingville Qasim má na sobě elegantní design a výborně zapadne do vaší ložnice nebo studentského pokoje. Může posloužit jako noční stolek a poskytnout vám při čtení pohodlné prostředí. Díky malé úložné plošině také můžete mít své věci v bezpečí – brýle, knihu nebo telefon budou vždy po ruce.

Pokud byste chtěli tento skvělý produkt zakoupit, navštivte prosím následující odkaz: Bloomingville Qasim.

Bloomingville Qasim

Bloomingville Qasim je vynikající volba pro každého, kdo hledá elegantní a praktické nástěnné světlo. S jeho regulací světla a malou odkládací plošinou získáte funkční doplněk pro váš interiér, který se postará o vaše potřeby.