Casarredo Šatní skříň ELINA 3D dub sonoma – moderní stylové řešení pro Vaši ložnici


Praktické řešení pro moderní interiéry

Casarredo Šatní skříň ELINA 3D dub sonoma je praktické a moderní řešení pro Vaši ložnici. Její nenápadný design se hodí do každého moderního interiéru, a přitom nabízí dostatek úložného prostoru pro vše, co potřebujete uložit.

Dostatek úložného prostoru

S šatní skříní ELINA budete mít dostatek úložného prostoru na Vaše oblečení a další věci. Díky policím a šatní tyči budete moci snadno a pohodlně uložit všechno potřebné.

Využití v mnoha místnostech

Šatní skříň ELINA není určena pouze do ložnice, ale najde své využití i v studentském nebo dětském pokoji, stejně jako v obývacím pokoji. Všude tam, kde potřebujete praktické řešení pro úložný prostor.

Vnitřní prostor a perokresba

Vnitřní prostor šatní skříně ELINA je vyobrazen na perokresbě, takže si můžete před koupí dobře prohlédnout, zda Vám nabízí dostatek úložného prostoru pro Vaše potřeby.

Vyrobeno z kvalitního materiálu

Šatní skříň ELINA je vyrobena z kvalitní laminované dřevotřísky v barvě dub sonoma, která je odolná proti poškrábání, poškození, vlhkosti a vysokým teplotám. Tím se zaručuje dlouhá životnost a snadná údržba.

Plastové úchyty na dveřích

Úchyty na dveřích šatní skříně ELINA jsou vyrobeny z kvalitního plastu, což zajišťuje pohodlné a snadné otevírání a zavírání dveří.

Dokoupení nástavce nad skříň

Pokud potřebujete ještě více úložného prostoru, můžete si dokoupit nástavec nad skříň, který Vám umožní uložit další věci a uspořit tak ještě více místa.

Dodáváme v demontovaném stavu

Šatní skříň ELINA dodáváme v demontovaném stavu, což Vám umožní její snadnou dopravu a následné sestavení doma. Všechny potřebné díly jsou součástí balení.

Pro více informací o šatní skříni ELINA a její koupi navštivte tuto stránku.

Šatní skříň ELINA

Pojďte si pořídit moderní a praktickou šatní skříň ELINA, do které si snadno a pohodlně uložíte všechno, co potřebujete.