Bílá koupelnová skříňka Mauresa od Germania – vysoká a elegantní

Kombinace bílé barvy a dubového dekoru skvěle zapadne do různých stylů interiéru. Proč si nevybrat tuto elegantní koupelnovou skříňku od značky Germania? Moderní, světlý design je přesně to, co vaší koupelně chybí.

koupelnová skříňka Mauresa Germnia

Skříňka disponuje velkým úložným prostorem, který si můžete upravit pomocí nastavitelných polic dle vašich potřeb a představ. Uvnitř se vejde spousta věcí, poskládaných na hromadu nebo uspořádaných do krabice. Rozměry 34×120 cm zajišťují dostatek místa pro větší koupelny.

Vysoká koupelnová skříňka se hodí k umyvadlovým zrcadlům, stojacím nebo zavěšeným, ale můžete ji umístit i vedle vaní nebo sprchových koutů. Bílá barva skvěle kontrastuje s tmavšími dlaždicemi nebo stěnami, ale dobře zapadne i do minimalistických nebo romantických koupelen.

koupelnový nábytek Mauresa Germania

Mauresa Germania – více než koupelnová skříňka

Koupelnový nábytek Mauresa Germania nabízí široký výběr kusů, které si můžete kombinovat podle potřeby. Kromě vysoké skříňky jsou k dispozici i umyvadlové skříňky, zrcadla, policové úložiště nebo komody.

Germania je rodinná firma působící na trhu s nábytkem už od roku 1966. Vyrábí nábytek s důrazem na kvalitu, design a funkčnost. Koupelnová skříňka Mauresa je jedním z nejkvalitnějších kusů, které doporučujeme klientům naší internetové obchodní sítě.

koupelnový nábytek Germania

Pokud chcete mít doma kvalitní a estetický koupelnový nábytek, rozhodně stojí za investici. Navštivte náš obchod a přesvědčte se sami o výhodách nákupu u nás. Koupelnová skříňka Mauresa Germania – vysoká, elegantní, kvalitní a praktická. Co víc si přát?

Zobrazit produkt na našem eshopu