ASIR Lustr BERCESTE černá – dokonalý doplněk pro interiér s elegancí


Černý lustr BERCESTE

Černý lustr BERCESTE má malou základnu, ze které visí robustnější zaoblené stínítko v industriálním stylu se zlatým vnitřkem. Tento moderní lustr dodá Vašemu interiéru nejen chladný a elegantní vzhled, ale také zajímavé světelné efekty.

Variabilní výška kabelu a výhody

Variabilní výška kabelu je jedna z výhod BERCESTE lustru, další předností je jeho design a barevné provedení. Lustr se snadno přizpůsobí potřebám Vašeho interiéru a je vhodný pro různé typy místností – například obývací pokoj, ložnici, kancelář nebo restauraci.

Tělo i stínítko lustru jsou vyrobeny z kovu s černou a zlatou povrchovou úpravou.

Díky tomu, že tělo i stínítko lustru jsou vyrobeny z kovu s černou a zlatou povrchovou úpravou, je BERCESTE vysoce odolný a snadno se udržuje v čistotě. Navíc, jeho moderní design se bude hodit k jakémukoliv interiéru.

Technické specifikace

Nastavitelná délka kabelu: 40 – 120 cm

Rozměry: 31 x 31 cm

Výška: 120 cm

Délka kabelu: 90 cm

Typ objímky: E27

Max 40 W

ASIR Lustr BERCESTE černá

Pokud hledáte moderní a elegantní doplněk do Vašeho interiéru, lustr BERCESTE je tou správnou volbou. Výborně se hodí k různým typům místností a je vyroben z kvalitních materiálů, aby sloužil po dlouhá léta. Kupte si tento úchvatný lustr na stránkách našeho e-shopu zde: ASIR Lustr BERCESTE černá .