ASIR Konferenční stolek DIAMOND bílý – designový klenot pro vaše interiéry!

Konferenční stolek DIAMOND zaručeně oživí každý interiér. Jeho moderní design a dokonale zpracované detaily budou neomylně lákat pohledy návštěvníků vašeho bytu nebo kanceláře.

Stabilní konstrukce pro každou příležitost

Stolek má stabilitu zajištěnu kovovou konstrukcí v zajímavém provedení, která je vyrobena ze spolehlivých materiálů s vysokou odolností. Díky tomu se rozléhající zvuky nárazů, např. o konstrukci, nemají u tohoto stolku šanci.

Barva bílá dodává celkovému vzhledu stolu jednoduchost a eleganci. Přirozeně se hodí do nejrůznějších interiérů, ve kterých bílá dominuje.

Vysoce kvalitní materiály

Stolek je opatřen melaminem potaženou dřevotřískou o tloušťce 18 mm, což zaručuje větší odolnost a dlouhou životnost. Kovový rám pak dodává celkové konstrukci pevnost a stabilitu.

Rozměry stolu jsou dostačující pro každou příležitost. Pokud se chystáte pořádat menší společenskou událost, poskytuje vám stůl potřebný prostor pro klidný průběh i toho největšího sezení:

  • Šířka: 90 cm
  • Výška: 38 cm
  • Hloubka: 90 cm

Nehledejte dál, v ASIR máte designový klenot, který nejenže vypadá skvěle, ale poskytuje garanci spolehlivosti a kvality. Objednávku můžete provést na stránce www.nabytekted.cz, kde si můžete vybrat z velkého sortimentu dalších produktů pro váš interiér.

ASIR Konferenční stolek DIAMOND bílý
ASIR Konferenční stolek DIAMOND bílý - detaily
ASIR Konferenční stolek DIAMOND bílý - stabilní konstrukce